Чіп-тюнінг автомобіля

 

Чіп тюнінг для вашого автомобіля пропонуємо провести в нашій компанії, якій довіряють цю процедуру багато власників транспортних засобів у Львові. У нас чіп тюнінг проводиться, як для імпортних двигунів, так і для двигунів вітчизняного виробництва. У нашому каталозі зазначений повний перелік автомобілів. Для різних моделей авто існують спеціальні програми для збільшення потужності і крутящого моменту. Ви можете купити тюнінг бокс у нас і встановити, скориставшись послугами наших професіоналів. У нашому автосервісі вам гарантовано не тільки проведуть установку, але і перевірять всі налаштування потужності боксу. Ви можете заздалегідь записатися на установку, зателефонувавши за контактним телефоном, представленим на сайті.
Спеціальне устаткування останнього покоління, яке знаходиться в нашому автосервісі, зробить ваше авто набагато потужнішим і ви будете себе почувати за кермом такого автомобіля набагато впевненіше. Оскільки наша компанія пропонує зробити чіп тюнінг не тільки для легкових автомобілів, але і для вантажних, то наші послуги будуть цікаві багатьом вантажним автопаркам.
В основному до нас звертаються у двох випадках, коли хочуть збільшити потужність і коли хочуть зменшити витрату палива (звертаються рідше). Ми працюємо як з бензиновими двигунами, так і з дизельними. Всю процедуру по чіп тюнінгу можна розділити на три етапи. На першому відбувається зчитування оригіналу програми з блоку управління. На другому корекція контрольних сум і на третьому записується відкоригована прошивка в контролер.
Якщо вам потрібен професійний чип тюнінг у Львові, тоді телефонуйте нам просто зараз.

This website is created with Website Builder - Ucraft
i want a website like this
Ucraft is a free website builder that provides web designers, marketers and business owners with a set of web design tools to start their next awesome project in minutes. No coding or designer skills needed. Go to Ucraft