Заправка кондиціонерів

 
Види робіт по кондиціонерах:

 

  • діагностика автомобільних кондиціонерів
  • заправка автомобільних кондиціонерів фреоном
  • заміна трубок на шланги
  • антибактеріальна обробка випарника
  • усунення неприємних запахів в салоні
  • зовнішня промивка конденсора, випарника
  • промивка системи кондиціонера.

Обслуговування автомобільних кондиціонерів - це цілий технологічний процес складається з декількох етапів.
Для того, щоб з'ясувати в якому стані знаходиться автомобільний кондиціонер необхідно провести діагностику. Спочатку візуально перевіряється стан вузлів і агрегатів кондиціонера на предмет механічних пошкоджень, плям масла і т.п.
Потім наш фахівець перевіряє наявність сторонніх шумів і биття при роботі кондиціонера.
Після цього перевіряється тиск холодоагенту в системі. Для вимірювання до заправних портів підключаються шланги манометричного колектора, і за показаннями манометрів фахівець оцінює тиск холодоагенту на боці нагнітання і всмоктування.
Як правило, найбільша кількість несправностей в автомобільних кондиціонерах пов'язане з витоком холодоагенту. У цьому випадку головне завдання - виявити витік (для цього використовується спеціальне обладнання з виявлення витоків) і виявити, що є причиною її виникнення.
Наступний етап роботи - усунення витоку, перевірка на герметичність системи і заправка кондиціонера. Заправка проводиться за допомогою манометричного колектора або автоматичною заправної станції.
Дуже часто причиною несправності кондиціонера, є некваліфіковане обслуговування, ремонт або заправка кондиціонера. Якщо трохи недозаправити або перезаправити авто кондиціонер, то в найближчому майбутньому це може призвести до виходу з ладу компресора кондиціонера. Провести ремонт або обслуговування автокондиціонера без спеціального обладнання дуже складно і для цього недостатньо мати тільки практичні навики.
Тому ми настійно не рекомендуємо звертатися до некваліфікованих майстрів, які здійснюють ремонт і заправку кондиціонерів в кустарних умовах.
Уточнити вартість обслуговування і заправки автомобільних кондиціонерів, отримати консультацію Ви можете зателефонувавши нам.

 This website is created with Website Builder - Ucraft
i want a website like this
Ucraft is a free website builder that provides web designers, marketers and business owners with a set of web design tools to start their next awesome project in minutes. No coding or designer skills needed. Go to Ucraft